O NAS

Krótko o firmie

Firma INSPE-PROJEKT działa na rynku usług geoinformatycznych od roku 2004.

Naszymi pracownikami są profesjonaliści, dla których tworzenie coraz lepszych i efektywniejszych rozwiązań stanowi także doskonałą szansę na rozwój własnych zainteresowań i osiąganie zadowolenia z pracy. To z kolei przekłada się na wysoką jakość oferowanych rozwiązań.

Naszą praktyką jest monitorowanie rynku, zarówno pod kątem pojawiających się nowości technologicznych, jak również zmian uwarunkowań prawnych. Reagując na nie dokonujemy uaktualnień naszych systemów lub przystępujemy do opracowania zupełnie nowych rozwiązań. Przy podejmowaniu nowych tematów korzystamy z wiedzy doświadczonych specjalistów.

Takie połączenie sił pozwala nam na zaoferowanie Państwu rozwiązań, które posiadają zarówno wymagane, jak i przydatne w codziennej pracy funkcje, a tym samym w pełni pozwalają spełnić pokładane w nich oczekiwania.

Jesteśmy uczestnikiem Forum Gospodarki Przestrzennej Gmin funkcjonującego przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie. Forum służy doskonaleniu wiedzy i podnoszeniu kompetencji w zakresie gospodarki przestrzennej i budownictwa. Jednocześnie jest platformą wymiany poglądów oraz doświadczeń w celu popularyzacji dobrych praktyk i rozwiązań.


Współpraca z przekonania

W naszej pracy i kontaktach z otoczeniem dużą wagę przykładamy do wzajemnych relacji. Cenimy sobie uwagi i sugestie Użytkowników naszych rozwiązań – w dużej mierze dzięki nim jesteśmy w stanie uczynić je coraz lepszymi. Dążymy do tego, aby rozpoczęta współpraca mogła trwać w kolejnych latach i być motorem napędowym dla korzystnych zmian dla obu stron. Jednocześnie oferujemy rozwiązania, które nie zmuszają do wiązania się z naszą firmą na siłę. Chcemy, aby decyzja o podjęciu współpracy była wynikiem przekonania o korzyściach, jakich ona dostarcza.

Naszą misją jest oferowanie w pełni profesjonalnych rozwiązań geoinformatycznych w rozsądnej cenie. Chcemy umożliwić podmiotom o mniejszych zasobach finansowych uzyskanie dostępu do technologii, z których korzystają więksi i zasobniejsi.

Wizją naszej firmy jest utrzymywanie stałej współpracy dającej obopólne korzyści i pozwalającej na wspólny i nieprzerwany rozwój.